Özel Seri Cilt Bakımları
Cildimiz, her canlı gibi kendi kendini revize edebilen bir mekanizmaya sahiptir. Bu yenilenen mekanizma; fibroplast yani hücre üreteçlerinin; hücre sayısını ve protein dokusunu attırarak, ciltteki sağlıksız hücreleri ciltten atmasıyla çalışır. Ancak +20’li yaşlardan itibaren cildin bu çalışma mekanizması yavaşlamaya başlar ve cilt problemlerimiz gün geçtikçe büyür.
Kişisel medikal bakım danışmanlıklarıyla; cildimizin bu mekanizmasının düzenli çalışmasını sağlamak, onu güçlendirmek sadece bizim elimizdedir. Cildinizin sağlıklı, canlı, relax, dolgun ve pürüzsüzlüğü için cilt mekanizmanızın çalışma kapasitesini geliştirmek için emek göstermeliyiz.

1. ŞAMPANYA CİLT BAKIMI

Yeniden doğuşa inanır mısınız? Bu bakımdan sonra inanacaksınız. Anti-oksidan özel bakımı olup saf şampanya mayası ile yıpranmış cilde gençlik dokunuşları sağlarken olağanüstü kokusuyla kişiyi rahatlatır. Babor'un özel Ultimate serisiyle yapılan bu bakım, cildi canlandırır, mükemmel bir görünüm kazandırır.

2. COLLAGEN-LİFTİNG CİLT BAKIMI

Cildiniz; Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler mi diyor? Özel serum kürleriyle %100 saf kolajen maske aktiflerinin, Babor ürünleriyle inanılmaz başarısını keşfedin, zaman tünelinde dilediğiniz an’a geri dönün.

Uygulamada kırışıklıkların derinlikleri minimalize edilir, cilt kasları çalıştırılır. Cildiniz nem depolar, canlanır, genç, dolgun ve düzgün bir cilt için bağ dokusunu kuvetlendirir.
Nemsiz ve yıpranmış cildin yeniden yapılandırılmasını sağlayan muhteşem bir bakım. Uygulamada cilt temizlendikten sonra peeling işlemi ile ölü hücrelerden arındırılır.

3. CRASH KÜR CİLT BAKIMI

Arınmanın sonunda Babor’un yoğun nem veren özel seri ampulleri, crash kür metoduyla cilt doyuma ulaşana dek yedirilir. Bakım sonunda cilt doygun, ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanır.

4 MEVSİMSEL CİLT BAKIMLARI

Genel metabolizmamızın her mevsime özel koruma, besin ve bakımlara ihtiyacı olduğu gibi cilt metabolizmanızın da mevsimsel olarak beslenmeye ve bakımlara ihtiyacı var. Mevsimsel bakımlarla cildinizin, her mevsime göre ihtiyacını karşılayın; her an bakımlı bir cilde sahip olun.

Sonbahar Cilt Bakımı

Sonbahar rüzgarlarının zamansız estiği, hava sıcaklığının en düzensiz olduğu bu mevsimde, cildimizin istediği tek şey birazcık daha direncinin arttırılması. Uygulamada; Güneydoğu Asya’nın tarçın parçacıklarıyla cildiniz yenilenirken, üzüm taneciklerinin antioksidan etkisiyle cildin serbest radikallere karşı direnci maksimum seviyede arttırılıyor. Cildinize sonbahar cilt bakımı yaptırın, sonbaharın en güzel ve yüksek dirençli cilt metabolizmasına sahip kadını siz olun.

Kış Cilt Bakımı

Soğuk havalarda cildimiz stresle ve nem kaybıyla karşı karşıya kalır. Kış cilt bakımı soğuk havalara karşı cildinizin koruma hücre duvarını geliştirirken, Anti-stress bakımla cildinizi rahatlatın. Cildinizi nem bombasıyla şımartın. Kışı; yumuşacık, relax, ışıltılı bir ciltle geçirin.

İlkbahar Cilt Bakımı

İlkbahar tazeliği cildinize dokunuyor. Fresh peelinglerle taze ilkbahar çiçek özleriyle cildiniz tam anlamıyla yenilenmenin ve diriliğin, canlılığın tadına varıyor. Bırakın; cildiniz, tam anlamıyla temizlensin ve canlansın.

Yaz Cilt Bakımı

Yaz günlerinde aşırı ışık ve sıcaktan nemsizleşen ve lekelenmeye müsait hale gelen cildinize sağlıklı bir set çekin; cildinizi özel bir mevsimsel bakımla koruyun.

Uygulamada egzantrik limon özleri aromalı bakım başlangıcında cildinizde tazelik etkisi, kıvraklığıyla cildinizdeki kan dolaşımını hızlandıran; cildinizi yenileyip, berrak hale getiren Babor Oriental Peeling ile size özel hazırlanan yaz kürlerinin, egzantrik masajlarıyla sürüp giden bu bakımla cildinizi doyasıya besleyin, güneşin zararlı ışınlarından (UV) ve nemsizlikten koruyun. Canlı, doygun bir ciltle yazı sürdürün.
 

 

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.