Tri-m Kök Hücreİnsan nöral hücrelerinden elde edilen kök hücre laboratuar ortamında klonlama yöntemiyle çoğaltılarak, homojen yeni hücreler üretilir. Hastaya uygulanmadan önce nano-moleküller düzeydeki platinum ile birleştirilir. Elde edilen kök hücre kolloidi cilt yüzeyine uygulandığı zaman; tedavi edici genler tarafından tanınır ve kırışıklıkları, güneş lekelerini, akne skarlarını , cerrahi skarları, ciltteki sorunlu alanları iyileştirir. Yüzde sıkılaşma, cilt elastikiyetini güçlendirme ve gençleşme meydana getirir. Dermapen Tri-m'in saç ve çatlak tedavisinde de başarılı sonuçlar alındığı klinik uygulamalar sonrasında kanıtlanmıştır.

Cilt yenileme, kök hücre tedavisinde ilaçların nüfuz etmesi için mikro kanallar oluşturan TRI-M mikro iğne presleme tipi bir makine olup, otomatik olarak derinlik ve hız kontrolü fonksiyonuna sahiptir. İğneler kişiye özel olarak, nanoteknoloji ile gümüşten üretilmiştir; işlem sonrasında değiştirilmektedir. TRI-M titreşim özelliği ile tedavinin daha etkili olmasını sağlar. TRIi_M'in ciltte açtığı mikrokanalların hemen ardından PEPBU:W Cilt Onarıcı peptit etken maddesi ciltte absorbe edilir.

Pepbu:W cilt onarıcı peptit maddesi; temel olarak kültür sıvısından elde edilmiş kök hücre peptit solüsyonu Media cildi uyararak cilt yaşlanmasını engeller. Cilt esnekliğini ve sıkılığını düzenler. Aynı zaman da kırışıklıkları düzelterek cildin daha iyi görünmesini sağlar. Kök hücre tedavisinde mutlaka kullanılması gereken bir üründür.

PEPBU:W Nöral Kök Hücrelerin Özellikleri;
- Laboratuar ortamında çok sayıda kültür elde etmek mümkündür.
- Tek klondan homojen hücreler elde etmek mümkündür.
- Tedavi eden genlere tanıtmak kolaydır.
- Merkezi sinir sisteminin üç ana hücresine ayrıştırılması mümkündür(Nöronlar, astrositler, oligodendrositler)
- Epitelyal büyüme faktörü (EGF) ve fibroblast büyüme faktörü (FGF) proliferasyon için gereklidir.
- Dengelidir, saklanması ve üretilmesi kolaydır.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.