Radyofrekans
Radyofrekans, ses dalgalarının cilt hücrelerinde etkili ısı enerjisine dönüşerek, non invazif bir yöntemle cildin fibroplast tabakasının daha verimli çalışmasını, yeni hücrelerin ve elastin fibrillerin üretimini sağlar. İtalyan bilim adamları tarafından geliştirilen; hiçbir cerrahi müdahale gerekmeden ciltte yenilenme getiren bu yöntem ile kan dolaşımı hızlanır, cilt elastikiyeti onarılır, şişlikler/ödem gider, göz çevresindeki morluklar gider, arzu edildiği zaman yağ dokuları minimalize edilir, cilt dokuları gözenekler sıkılaştırılır. Tüm bu faydalı oluşumlar; yüz bölgesindeki kırışıklık, leke, iz, gözeneklerin açılması gibi problemlere de çözümlerin üretilmesi için gereken koşulardır.

Radyofrekans sadece yüz bölgesinde değil, boyun ve dekolte üzerinde de yaptığı etkiler sonucu cilt kalitesini arttırmakta, yüz boyun ve dekolte bölgesini gençleştirmede, yüz ovalini ve gıdı sıkılaştırmada, kasların onarımında ve ayrıca düşük kasların kaldırılmasında yardımcı olmaktadır.

Haftada 1 gün yapılabilmekte ve uygulama süresi 40 dakika sürmektedir.

Radyofrekans uygulaması; tedavi edilmeyen ya da edilemeyen hastalıkları olanlarda (Örn: Parkinson, MS, epilepsi, tümor vb.), hamile bayanlarda, kalp pili olanlarda, vücudunda büyük metal protez bulunanlarda bu yöntem uygulanmaz.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.