ENDOLIFT LAZERLE GIDI ESTETİĞİ"GIDI KÜÇÜLTMEDE AMELİYATSIZ NET ÇÖZÜM!"
Gıdı bölgesinde yağ dokusunun olması bir çok kişinin en çok rahatsız olduğu bir durumdur. Ne kadar kilo verilirse verilsin boyun boyun altı ve gıdı bölgesindeki yağlar istenilen şekilde yok olmuyor ve kişinin gıdısı ise olduğundan daha kilolu bir görüntü yaratıyor. Bu bölge için şimdiye kadar estetik cerrahi birçok yöntem denenmiş bunlar tam olarak istenilen sonuçlar pek alınamamıştır. Bu durum lazer cihazları teknolojilerinin geliştirilmesine vesile olmuştur.
 


Günümüzde tıp dünyasında gelişen teknolojiler sayesinde lazer lipoliz teknikleri burada da güzel sonuçlar veren bir yöntem. Gıdı ve gerekiyorsa biraz yukarı yanaklara doğru olan bölgeye lokal anestezi uygulanıyor. Daha sonra lazer liponun sadece yağ hücrelerine duyarlı lazer ayarlamaları yapılarak, son derece ince bir fiberle yaklaşık birkaç milimle içeri giriliyor, yağ dokuları lazer ile eritildikten sonra yağların bir bölümü alınıyor, bir bölümü ise vücut tarafından atılıyor. 

Bu işlem yarım ya da bir saat arası bir zaman diliminde gerçekleşiyor. Bölgeye hafif bir bandaj uygulaması yapılıyor ve bu bandaj bir iki gün kalıyor. Bandaj çıktıktan sonra şişkinlikler, ödem hızla bir şekilde iniyor ve böylelikle çene hatları son derece net hale geliyor. Hasta hem daha zayıf hem de daha genç görünmeye başlıyor.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.