İğneli Epilasyonİğneli epilasyon kıl folikülünün tahribatı için bir çeşit elektrokoter sistemidir. İğneli epilasyon kişiye özel kullanılan iğneyle zayıf elektrik akımının kıl köküne tek tek iletilmesiyle kılların kalıcı olarak yok edilmesidir.

İğneli epilasyon uygulaması kıl köklerine tek tek çalışma nedeniyle uzun seans süreleri ile süren uzun seanslarla gerçekleştirildiğinden yavaştır ve ağrılıdır.   İğneli epilasyonda kişiye özel iğne kullanılması, steril çalışma için çok önemlidir.

Günümüzde lazer ışınlarının epilasyon teknolojilerinin geliştirilmesi; daha kalıcı ve konforlu epilasyon sağlamasıyla, epilasyonda lazer sistemlerinin başarısının artmasının gözlemlenmesi sonucu iğneli epilasyon yöntemi popülaritesini lazer epilasyona devretmiştir. İğneli epilasyon uygulamalarını Gebze’de ilk gerçekleştiren kurum Afrodit Poliklinik olarak iğneli epilasyon çalışmalarımızı Gebze’de 1993 yılından itibaren sürdürmekteyiz. İğneli epilasyon özellikle lazer epilasyonun beyaz kıl köklerini görmediği kıl folikülü çeşitlerinde mutlaka tercih edilmelidir. 

1993 yılından günümüze Gebze'de iğneli epilasyon ve lazer sistemlerini Türkiye'de ilk uygulayan ender kurumlar arasında olmaktan tecrübemizle size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.