MedikalMix Epilasyon YöntemiGebze'de Lazer Epilasyon Merkezi


Tüm tedavi uygulamalarında olduğu gibi lazer epilasyon tedavilerinde de kurumsal sorumluluklarımızın farkındayız. Lazer epilasyonun en başarılı sonuçlarını gözlemleyebilmek için yararı artıracak nüansları uygulamayı ilke edindik. Bu ilkelerden en önemlisi; tüm lazer epilasyon teknolojilerine sahip bir kurum olmamız ve epilasyon tedavi sürecinizde ten renginize ve tüylerinizin durumuna uygun olan lazer epilasyon sistemlerinin, cildinize zarar vermeyecek, en efektif doz uygulama donanımına sahip uzman sağlık personellerimiz tarafından karar verilerek uygulanmasıdır. İyi tanı, tüm lazer epilasyon çeşitlerinden size uygun olan doğru yöntem, gereken doz için uzman kişiler Afrodit Medikal Lazer Epilasyon Methodu'nun temelini oluşturur.

İlk Aşama

İyi bir tanı için, konsültasyon: Epilasyona uyumluluğunuz konsülte edilerek, lazer çeşitlerine uygunluğunuz belirlenir. Tüy yapınız, cilt yapınız, lazer epilasyon hakkında geniş ölçüde bilgi verilir. Başarılı epilasyon süreci için öncelikle, cilt ve kıl tipinize uygun olan lazer çeşidi belirlenir.

* Polikliniğimizde tüm kıl ve cilt tiplerine uygun lazer epilasyon çeşitleri mevcuttur.

* Konsültasyonlarımız ücretsizdir.

İkinci ve Üçüncü Aşama

Her kıl tipi, kıl folikülü ve cilt yapısının buluşması, kendinde en iyi şekilde absorbe olacak lazer epilasyon çeşidini ve yöntemine ihtiyaç duymaktadır. Sadece seçilen yöntemin doğru olması da kendi başına yeterli değildir. Epilasyon sürecinde uygulama alanına ve uygulama alanındaki değişikliklere özgü bir lazer enerjisi ister.

Doğru doz uygulandığında bir çok rahatsızlığın nihayete erdiği tartışmasız gerçektir.

MIX LAZER EPİLASYON YÖNTEMİ

Cilt tipinize en uygun olan atışların tüm lazer epilasyon sistemleriyle match edilerek uygulanmasıdır. Mix epilasyon yöntemi Avrupa ve Amerika’da seçkin kliniklerde uygulanan başarılı sonuçlar elde edilen yöntemdir. Kliniğimizde “mix epilasyon yöntemi” uygulaması mevcuttur. Bu yöntemin uygulanabilmesi için kliniğin Sağlık Bakanlığı onaylı, lazer epilasyon cihazlarını kullanmaya tam yetkisi olan kurum ve kuruluşlarda, lazer epilasyon hakkında yurt dışı seminer & eğitimlerini tamamlamış sağlık yöneticilerinin olduğu, lazer epilasyon cihazlarının çeşitlerinin içerik ve donanım bilgisine sahip, tam teşekkürlü tüm epilasyon çeşitlerinin olduğu Diode, Alexandrite, IPL kliniklerde uzman sağlık ekibinin çalışması gerekmektedir.

 

Mix lazer epilasyon yöntemi, klasik epilasyon yöntemine göre daha konforlu, daha kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlar. Lazer epilasyon yöntemi olarak 2015 yılında geliştirilmiş en son epilasyon tekniğidir. Klasik yönteme göre üstün avantajlar sağladığı klinik ortamında gözlenmiştir.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.