Manikür ve Pedikür BakımlarıEL & AYAK VE VÜCUT BAKIMLARI

1. AFRODİT KURU MANİKÜR & PEDİKÜR

Tırnak şekillendirme, tırnak eti temizleme ve bakımı (ittirmeli/pensle) nemlendirme, arzu ettiğiniz renkli yerli oje ile elleriniz ve ayaklarınız artık daha güzel.

2. KLASİK MANİKÜR & PEDİKÜR

Tırnak şekillendirme, el banyosu, tırnak eti temizleme ve bakımı (ittirmeli/pensle) nemlendirme, arzu ettiğiniz renkli yerli oje ile elleriniz ve ayaklarınız artık daha güzel.

3. AROMATHERAPY AFRODİT MANİKÜR & PEDİKÜR

Aromaterapi mineraller, vitaminler içeriği sayesinde detoks etkisi yaratan cilt ve tırnak dokusu yenileme özelliği olan Aromatherapy manikür pedikür hizmetimiz, özel içerikli ürünler, peeling ve parafin uygulamalarıyla zengin bakım sağlar, el ve ayaklarınızda ipeksi yumuşaklık kazandırır.

4. PARAFİN

Size özel tek kullanımlık parafin bakımlarıyla el ayaklarınızın rahatlaması cildinizin yenilenmesi sağlanır.

5. PEELİNG

Cildinizle uyumlu granüllere sahip vitamin ve mineral içerikli aromaterapik peeling çeşitleriyle pürüzsüz bir cilde sahip olun. Peeling bakımlarını sir depilasyonla da birleştirebilirsiniz.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.