Slim Up Mustİtalyan bilim adamları tarafından geliştirilen SLIM UP MUST zayıflama sistemiyle dokularda birikmiş yağlar ve birikmiş toksinler azaltılıyor, kaslar ve cilt dokuları sıkılaştırıyor.

Roma Tıp Fakültesinde yapılan araştırmaya göre de SLIM UP MUST sistemi ile insanlar yaşamlarında beslenme ve egzersiz ile ilgili hiçbir değişiklik yapmadan ayda 2,7 kg verebiliyor.
Slim-up, 16 elektrodun adale baş ve sonlarina bağlanarak, kasların hareket ettirilmesiyle uygulanan bir yöntemdir. Bu uygulama sırasında cihazın verdiği kızılötesi ışınlar sayesinde metabolizma hızlandırılarak, karın, kalça ve bacaklardaki lokalize yağlar azaltılarak kaslar sıkılaştırılır. Selülit problemine de somut çözümler getiren bu cihaz vücudu şekillendirirken, kilo kaybına da yardımcı olur. Amerika Gida ve Ilaç Dairesi (FDA) ve CE onayli bir teknolojidir.

SLIM UP ; haftada üç kere olmak üzere toplam 15 seansta, beş hafta gibi bir sürede bir ile üç beden arası incelme hedefler.

Pressomasaj etkisi; Vücuttaki lenf noktalarından başlayarak yapmış olduğu basınçlı uyarılarla ayak tabanından göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapisidir. Vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımı hızlandırarak damarlar arasında biriken sıvıyı drene ediyor. Çeşitli hastalıklar sebebiyle oluşan ödemin tedavisinde de kullanılıyor.

Selülite yararlari; Selülitlerin en belirgin sebebi dolaşım bozukluğudur. Basınç masaji ile dolaşim bozukluğu giderilerek dokular arasında biriken sıvı drene edilir. Özellikle liposuction gibi cerrahi operasyonlar sonrası, oluşan hematom ve ödemlerin tedavisinde de uygulanmaktadır. Lenf ve kan dolaşımı durgunluğu ile savaştığı için drenaj etkisinin de yardımıyla selülitlerin düşmanıdır.

Venöz yada ödem çözümü; Kan dolaşımının durması ve venöz yetersizliği ile mücadele eden, bu şekilde şişkinliklere kol ve bacaklarda ağırlığa, varis veya varislere karşı yapılan bir harekettir.
Lenfatik drenaj etkisi; Ödem, durgunluk, kan dolaşımı durması veya uyuşukluk ile mücadele eder.

Üçlü hücum programı vücudun şekillenmesinde çok yönlü faydalar sağlama,
Metabolizmanın hızlanması sonucu bölgesel incelme sağlama,
Kan ve lenf dolaşımında artış,
Karın, kalça ve bacaklardaki lokalize yağları azaltıp, kasları sıkılaşma,
Selülit problemine somut çözümler getirme,
Vücudu şekillendiriyor, kalça boyutunda 3.2 cm.’lik incelme etkilerini yaratıyor.

Metabolizmayı hızlandırıp, kilo kaybettiriyor, kan lenf dolaşımını arttırıyor, drenaj sağlıyor.

Bu programı günün yoğun temposu içinde uygulamak da mümkün. Çünkü seanslar sadece 45 dakika sürüyor. Yani öğle aralarında güzellik molası verebilirsiniz. 6 infrared ışık kaynağından çıkan ışınlar deri tabakalarını geçerek derin dokularda ısı artışı sağlar.

Böylece kan dolaşımını uyarır ve dokudaki yağ azalır. Vücudun şekillendirmesinde çok yönlü faydalar sağlıyor. Karın kalça ve bacaklardaki lokalize yağları azaltıp, kasları sıkılaştırıyor. Portakal kabuğu görüntüsünde azalma sağlıyor, vücudu şekillendiriyor, kalçalarda incelme sağlıyor.

Metabolizmayı hızlandırarak kilo kaybettiriyor, kan ve lenf dolaşımını arttırıyor, drenaj sagliyor. Kalça, karın ve bacak kasları sıkılaşır, bu bölgelerdeki yağ dokusu azalır ve incelme sağlar.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.