G5




Zayıflama ve bölgesel incelme uygulamalarında ilk olarak kullanılan sistemdir. İlk kullanıldığında masaj ve rahatlama amacıyla kullanıldığından günümüzde G5 masajı olarak da anılmaktadır. G5 cihazları; vibrasyon (titreşim) ile çalışan sistemlerdir. Sağlık personeli problemli alana G5 cihazının probuyla itme kuvvetini yönlendirir. Bu etki, problemli (yağ, selülit, kan dolaşımı yavaşlığı vb.) bölgede kan dolaşımını hızlandırarak, oksijen salınımını arttırır, hücrelerin yenilenmesini, yağ dokularını azaltır ve düzenler. Uygulama sonunda zayıflama, toparlama ve selülit problemleri tedavi edilir. G5 vibrasyon sistemi, kimi bölgesel incelme cihaz yöntemlerinin ardından, mevcut yapılan işlemiş etkisini ve vücutta dağılımını arttırmak için de kullanılır. (Örneğin; lipoterapi, karboksiterapi, radyofrekans... gibi.)

G5 uygulamalarından sonra ciltte de gözle görünür faydalar sağlamaktadır. Cildin sıkılaşmasını sağlar ve esneklik kazandırır. Metabolizmayı hızlandırıp, bedendeki yorgunlukları giderip, bedenin dinlenmesini sağlar. Vücudu toparlar, sıkılaştırır ve damarları açar.
Kalça, popo, karın ve üst bacak bölgelerinde oldukça etkilidir. Vücudun tüm bölgelerinde de etkilidir.
G5 Masajını uygulayan deneyimli uzmanlarımız ve sağlık personelimizle, G5 aleti ile bitkisel yağlarla destekleyerek, gözle görünür sonuçlar alınmasını sağlar.

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.