Exclusive Cilt Maske Bakımları Havyar MASKE

DENİZ’den gelen exclusive güzellik...

Havyar proteinleriyle cilt fasyanızdaki sorunlara veda edin. Cildinize su, nem, ışıltı ve denizden yenilik gelsin...

Taze görünüme sahip olmak isteyen ciltler için...

 

Modalaj MASKE

Modelaj (Modallage) maskesi cilt hasarlarının onarılması ve cildin nemlendirilmesi için son derecede yararlıdır.İçeriğindeki  besinlerin emilimi uyarır, taze ve genç görünüm kazandırarak cildinizi canlandırır. Ciltte detoks etkisine sahiptir. Cildinizde denge ve uyum etkisi oluşturarak, aşırı kuruluk veya yağlılık sorunlarını düzenler. Derin temizlik formu sonrasında (Özellikle Pure Cilt Bakımları ardından) modelaj maskesi yapıldığında deri enfeksiyonlarının ve sivilce oluşumlarının önlenmesine yardımcı olur. 

Ciltteki akne, gözenek açıklıkları ve leke gibi ciltteki sağlık sorunlarının da çözüm sağlayan bu tedavi sonrasında ipeksi ve sağlıklı cilt dokusu hissini yaşayacaksınız.

Modelaj maske cildinizi restore ederek, deride oluşan gerginlik sonucu oluşan ince kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı sorunlarını giderir.    

 

Daha sağlıklı cilt koşullarını sağlayan ve derinden rahatlacı modelaj mask uygulamasından sonrasında sadece dışarıdan daha iyi görünümün yanı sıra, aynı zamanda daha huzurlu ve iyi hissediyorum diyeceksiniz. 

 

ALTIN MASKE

Cilt dokusunu yenileyen, cilt hücrelerinin yaşam ömrünü uzatan bu önemli elementin değerlenip süs olarak kullanılacağını kim bilebilirdi?

Altın cebininizden önce cildinizi besler!

Cilt sağlığınıza yatırım yapın.

Güzelliğinize güzellik katın.

 

PLESENTA MASKE

Cilt dokusunu yenileyen, cilt hücrelerinin yaşam ömrünü uzatan bu önemli elementin değerlenip süs olarak kullanılacağını kim bilebilirdi?

Altın cebininizden önce cildinizi besler!

Cilt sağlığınıza yatırım yapın.

Güzelliğinize güzellik katın.

 

Plesanta Maskesi

Plesanta Maskesi cilt için faydalı olan önemli dokuya sahiptir.

Hyluronik Asit: Derinin temel elemanlarından biridir. Deri içinde bol miktarda bulunur. Suyu çeker ve nemin kalmasına yardımcı olur. Medikal estetik alanında yüz ve boyun çizgilerinin doldurulmasında da kullanılmaktadır. Cilt tarafından emilen ve kolay tolere edilen bu madde sayesinde cilt maksimum seviyede nemlendirilir ve dış etkilerden korunur.

Kollajen: Vücudumuzdaki protetinlerin 1/4’ü kolajendir. Cildin ve iç organların esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir. Kolajen vücudumuzun yapısını oluşturur. Yumuşak dokuları destekleyerek cildin sıkılaşmasını sağlar.

Kojik Asit: Kojik Asit pirinçten elde edilir,  doğal ve tesirli leke açıcıdır. Melanin üretimini dengeleyip, melanini sentezleyerek parçalanmasını sağlayarak var olan lekelerin kaybolmasını sağlar.

Koyun Plecantası: Yoğun vitamin, protein, yağ ve su içerir. Cildin kısa sürede beslenmesini ve yenilenmesini sağlar .   

Vitamin E: E vitamini  yağda eriyen bir antioksidan olup, hücre zarının bütünlüğünün korunmasında rol oynar. Yaşlanma sürecini geciktirir ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Vitamin C: C vitamini sabit düşük PHlı yüksek yoğunluğa sahip L-asorbik asit formülü sayesinde yaşlanma karşı korumada altın anahtar vitamindir. C vitamini kuvvetli suda eriyen antioksidan olup, kolajen ve elastin yapımında hayati yardımcı bir faktör olup, cilt rengini düzenleyen, yenileyen (pigment proteinleri önleyici) bir özelliğe sahiptir. Zararlı ışıkların cildimize karşı zararını önleyicidir.

Aleo Vera: Dış etkenlerle oluşan cilt hasarının tedavi edilmesini sağlar. Yıpranmayı azaltır. Ayrıca cildi gerginleştirir ve elastikiyet kazandırır.

Bu faydalı etkin maddeler içeriğine sahip Plesanta Maske Tedavisi sonrasında özellikle kırışıklıklar, sarkmalar ve cilt lekelerinin kaybolmasında bariz etkiye sahiptir.    

  1. ANASAYFA
  2. HAKKIMIZDA
  3. İLETİŞİM

Bu site Sağlık Bakanlığı "Bilgilendirme ve Tanıtım Faaliyetleri" yönetmelikleri esas alınarak yapılmıştır. Bu sitedeki tüm içerik yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler sağlık personelini temsil etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.

Copyright © 2017 All Rights Reserved.